همکاری با زعفرانت

در مسیر پیشرفت با ما هم قدم شوید…

 

نویسنده مهمان

هدف زعفرانت علاوه بر ارائه بهترین محصول، افزایش آگاهی عمومی جامعه، فرهنگ سازی و بالا بردن سطح دانش عمومی نیز می باشد.
گروه زعفرانت معتقد است افراد بسیاری هستند که در حوزه نویسندگی، استعداد و تجربه خوبی دارند، اما تاکنون شرایط کاری مناسب برای آن ها فراهم نشده است و مرجعی تخصصی برای انتشار متون خود نیافته اند.
گروه زعفرانت، این امکان را فراهم کرده است که تمامی افراد علاقمند به نویسندگی و وب نویسی در سراسر ایران و حتی خارج از کشور، محتوای تولید شده خود را در وب سایت زعفرانت، با نام و تصویر خودشان منتشر کنند. از آنجایی که تا کنون هیچ مرجع معتبری به صورت تخصصی به موضوع زعفران نپرداخته است، تجربیات فراوان و مطالب مطرح نشده بسیاری نیز در این زمینه وجود دارد، که باعث شده این حوزه نیازمند توجه ویژه ای باشد.
زعفرانت به کار گروهی باور دارد و در صدد است که فعالیتی جهانی را برای زعفرانِ ایرانی در پیش گیرد و در تلاش است تا از هرگونه انحصار طلبی و یا سیاست‌ گزاری پرهیز کند. به همین منظور و برای گردآوری دیدگاههای مختلف و ابراز عقاید گوناگون، از تمامی علاقمندانی که قلمی در نگارش دارند دعوت به همکاری می کند.

مراحل لازم برای آغاز همکاری بعنوان نویسنده مهمان :

۱ – ارسال رزومه کاری و درخواست همکاری با زعفرانت به ایمیل info@zaferanet.ir
۲ – بررسی درخواست همکاری و رزومه نویسنده
۳ – ارسال شرایط همکاری و مدارک مورد نیاز برای آغاز همکاری به ایمیلِ نویسنده
۴ – آغاز همکاری
۵ – انتشار محتوای تولید شده توسط نویسنده در وب سایت زعفرانت

ایده پرداز

اگر احساس می کنید که ایده ای مرتبط با حوزه کاری گروه زعفرانت دارید و این گروه توانایی و زیرساخت های لازم برای اجرای ایده شما را دارد، پس معطل نکنید و درخواست همکاری خود را برای ما ارسال کنید. گروه جوانِ زعفرانت با آغوش باز، پذیرای ایده ها و نظرات کارساز کاربران خلاق خود می باشد.
شما می توانید به عنوان ایده پرداز با گروه زعفرانت همکاری کنید و اگر حتی ایده درآمدزای مناسبی به ذهنتان رسید، مطمئن باشید که ارائه آن برای شما نیز منافع مالی در پی خواهد داشت و معامله ای برد – برد در انتظار شما و زعفرانت خواهد بود. همچنین شما می توانید ایده های خود را در خصوص موضوعات محتوای بلاگ به ما ارائه دهید.
البته توجه داشته باشید که ایده شما در صورتی مورد پذیرش واقع می شود که با شرایط خاص و روزانه بازار تداخلی نداشته باشد، در راستای فرآیندی رو به بهبود و یا در جهتِ کاهش مشکلات زعفرانت و کاربرانش و همچنین در حوزه کاری گروه زعفرانت باشد.
ایده شما، در صورت پذیرفته شدن توسط گروه زعفرانت، با مشارکت و توافق شما به اجرا درخواهد آمد.

 

مراحل لازم برای آغاز همکاری با زعفرانت به عنوان ایده پرداز :

تنها کافی است ایده خود را با ذکر مشخصات فردی دقیق (نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره موبایل)، مستقیما به آدرس ایمیل info@zaferanet.ir ارسال کنید.
پس از دریافت ایمیل، به سرعت شما را در جریان بررسی ایده قرار خواهیم داد و در صورت تایید اولیه ایده شما، برای بررسی جوانب بیشتر با شما در تماس خواهیم بود.
زعفرانت این اطمینان را به ایده پردازان عزیز می دهد، که طرح ها را نزد خود محفوظ دارد و از افشای آن ها برای سایر اشخاص، سازمان ها و شرکت ها بپرهیزد. البته ایده پردازان نیز موظف هستند، که تا زمان تایید و یا رد ایده هایشان، از ارائه آن برای سایر اشخاص، سازمان ها و یا شرکت ها، خودداری کنند.