پرداخت آنلاين وجه

پرداخت آنلاین

از اینکه روش امن و سریع پرداخت آنلاین را انتخاب کرده‌اید سپاسگزاریم.

برای پرداخت آنلاین، شما می‌بایست ابتدا فرم کوتاه زیر را تکمیل کرده و سپس بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید تا به صورت کاملاً مستقیم وارد درگاه پرداخت امن بانک ملت شوید. بدیهی است پس از پرداخت مبلغ سفارش، نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

در صورتی که از طریق ثبت سفارش اختصاصی نموده‌اید، پرداخت خود را از این قسمت تکمیل و انجام دهید. در سفارشات عادی (مثلاً : خرید زعفران سرگل یک مثقالی)، با دنبال کردن مراحل خرید به درگاه پرداخت اینترنتی متصل شده و نیازی به استفاده از این بخش نیست.

توجه :لطفاً شماره سفارش خود را در قسمت توضیحات وارد کنید.
شماره سفارش، همان کُدی است که در هنگام ثبت سفارش اختصاصی از پرسنل بخش فروش دریافت کرده‌اید. چنانچه از این طریق خرید نکرده‌اید و کُدی دریافت نکرده‌اید، این فیلد را خالی بگذارید.


به راهنمایی نیاز دارید؟ کافیست با ما تماس بگیرید ۴۲۲ ۵۲۲ ۳۲-۰۵۶

همگی کاربران محترم وب سایت زعفرانت می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملت، ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد.

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید :
شماره ۱۶ رقمی کارت – رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم – کد CVV2  – تاریخ انقضا

بله. این شماره بر روی کارتِ همه ی بانک ها درج شده است.

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند.

برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی، ۴ رقمی است.

بله. همه کارت های بانکی دارای تاریخ انقضا هستند و تاریخ انقضا روی بیشترِ کارت‌های بانکی نوشته یا حک شده است.

اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از عدد ۹۹ به جای سالِ انقضای کارت استفاده کنید.

اگر در هنگام پرداخت اینترنتی کامپیوتر شما هنگ کرد و فرآیند خرید را از دست دادید نگران نباشید. ایمیل خود را چک کنید. تمام تراکنش های موفق با یک شماره سفارش برای شما ارسال می‌شود. در صورت کسر نشدن مبلغ و یا برگشت مبلغ به حساب شما، هیچ سفارشی در سیستم ما ثبت نشده است و پس از تماس با مرکز پشتیبانی و مشاوره مشتریانِ زعفرانت و اطمینان، باید سفارش جدید ثبت نمایید.

اگر به هر دلیلی در مراحل پرداخت کلید برگشت را بزنید، سفارش شما ثبت نمی شود. اگر در این موارد از کد تخفیف استفاده کرده اید، احتمالا این کد در این خطای رخ داده باطل شده است و شما باید کد قبل خود را به مرکز پشتیبانی و مشاوره مشتریان زعفرانت ایمیل بزنید و درخواست کد جدید کنید.