پرداخت از طریق کارت به کارت

اگرچه بر کسی پوشیده نیست که انتخاب این روش پرداخت، به سرعت پرداخت آنلاین نمی‌باشد اما به هر دلیلی این روش پرداخت را انتخاب نموده و به گروه زعفرانت اعتماد کرده‌اید سپاسگزاریم.

توجه داشته باشید که بایستی قبل از ارسال کالا، پرداخت سفارش خود را تکمیل نمایید. سفارش شما تا ۴۸ ساعت منتظر پرداخت خواهد بود و پس از آن به‌طور خودکار از فرآیند خرید خارج می‌گردد.

شما می‌توانید مبلغ سفارش خود را، از طریق کلیه خودپردازهای بانکی عضو شبکه شتاب در سراسر ایران، به شماره کارت ۵۴۹۹ ۴۲۲۳ ۳۳۷۸ ۶۱۰۴ به نام شرکت نیک تجارت بزرگمهر قهستان (سهامی خاص) کارت به کارت کنید.
دستگاه خودپرداز پس از انجام موفقیت‌آمیز عملیات کارت به کارت، برگه رسیدی مانند تصویر زیر به شما تحویل می‌دهد که باید آن را نزد خود نگاهداشته و اطلاعات مندرج در آن را از طریق فرم زیر ثبت نمایید تا خرید شما تکمیل گردد.
بدیهی است پس از ثبت اطلاعات پرداخت و تکمیل خرید، نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

نکات مهم فرم :

> شناسه رهگیری، مبلغ پرداخت شده (تومان)، تاریخ پرداخت و ساعت پرداخت در رسید سفیدرنگی که از دستگاه خودپرداز دریافت کرده‌اید نوشته شده است.

> شماره سفارش، همان کُدی است که در آخرین مرحله خرید زعفران سرگل یک مثقالی (بسته‌بندی‌شده) دریافت کرده‌اید یا کُدی است که در هنگام ثبت سفارش اختصاصی از پرسنل بخش فروش دریافت کرده‌اید.

> تکمیل کردن فیلد توضیحات ضروری نیست. اما در صورتی که نکته‌ای مهم در نظر دارید، می‌توانید در این قسمت نوشته و ارسال کنید.

 

  • :

به راهنمایی نیاز دارید؟ کافیست با ما تماس بگیرید ۴۲۲ ۳۲ ۵۲۲-۰۵۶

دریافت سریع اطلاعات حساب بانکی :
اگر مایل به استفاده از روش پرداختِ کارت به کارت هستید جهت دریافت اطلاعات بانکیِ زعفرانت بر روی موبایل خود، عدد ۲ را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۰۶۰۰۱۰۳۵۳ ارسال کنید تا اطلاعات حساب همین الان برایتان پیامک شود.

سایر روش های پرداخت در زعفرانت :