چرا از زعفرانت خرید کنیم؟

مزایای ویژه ۱۱ گانه برای استفاده از زعفرانت

مأموریت گروه زعفرانت فراهم آوردن بستری است برای دسترسی آسان به زعفران مرغوب ایرانی از هر نقطه کشور.
وجه تمایز زعفرانت در ارائه باکیفیت‌ترین زعفران اصیل ایرانی، پشتیبانی، خدمات و امکاناتی است که به تفصیل برای شما بیان خواهیم کرد تا خاطره‌ای به خوش عطری زعفران از زعفرانت در ذهن شما باقی بماند.
زعفران نگین سفره ایرانی است، حرمت سفره و قدر این نگین را، با اعتماد برگرفته از رضایت شما حفظ می‌کنیم. آنچه شما را متقاعد می‌کند ما را متعهدتر…
در تلاشیم تا محدوده خرید شما را فارغ از زمان و مکان، به اندازه یک جهان وسعت دهیم. از همین رو دلایل انتخاب زعفرانت را در خلق و حفظ ارزش‌هایی جستجو می‌نماییم که با افتخار به آن اشاره کرده‌ایم.

استقرار در پایتخت زعفران جهان
خرید مستقیم از تولیدکننده باکیفیت‌ترین زعفران در جهان

قائنات پایتخت زعفران جهان بوده و هست. نسل به نسل مردم این سرزمین بیش از ۷۰۰ سال است که آموخته‌های پدران خود را با دانش روز آمیخته‌اند تا پشتوانه تولید و ارائه بهترین زعفران جهان باشند. قائنات و زعفران، دو نام غیرقابل‌تفکیک از یکدیگرند. از همین رو اگر پیش از این برای خرید زعفران اقدام کرده باشید، حتماً نام قائنات و زعفران بی‌مثالش را شنیده‌ یا پشت بسته‌بندی‌‌ها، ویترین یا تابلوی فروشگاه‌ها دیده‌اید.

گروه زعفرانت در شهرستان قائنات فعالیت می‌کند. دسترسی آسان به زعفران ممتاز و درجه یک جهان، برترین کارگاه‌های ممتاز سازی و کارشناسان طراز اول این محصول ارزشمند، نخستین مزیت استقرار زعفرانت در شهر زعفران است. همین مزیت بزرگ نیز باعث حذف واسطه‌های فروش، حفظ اصالت و افزایش کیفیت زعفران می‌شود.

علاوه‌ براین، حضور ثابت گروه زعفرانت در مرکز تولید و بسته‌بندی زعفران، باعث جلوگیری از ادغام زعفران سایر مناطق ایران با محصول ممتاز قائنات شده، در نتیجه محصولی یک دست و خالص را در سبد خرید مشتری قرار می‌دهد.

از آنجایی که زعفران یک محصول کاملاً ارگانیک است و هر چقدر از عمر آن بگذرد از کیفیت آن به مرور کاسته می‌شود، تمام زعفران تولیدشده در قائنات در همان سال تولید، به فروش می‌رسد. بنابراین با خرید از سایر مراکز بسته‌بندی و توزیع، این احتمال وجود دارد که زعفران خریداری‌شده، تولید سال‌های گذشته باشد.

همچنین به دلیل تمرکز مراکز مهم خرید و فروش زعفران کشور در قائنات و همین‌طور استقرار گروه زعفرانت در این شهرستان، همواره به کشت سال زعفران (زعفران تازه‌ی امسالی) دسترسی داشته و زعفران فقط بعد از ثبت سفارش، توزین، بسته‌بندی و ارسال می‌شود.

ارتباط گسترده با بزرگ‌ترین و معتبرترین شبکه تولید و فروش زعفران در استان‌های خراسان جنوبی و رضوی به دلیل حضور دائم در پایتخت زعفران کشور، مزیت مهم دیگر گروه زعفرانت نسبت به سایر توزیع‌کنندگان است. در حال حاضر بیش از ۲۰۰ کشاورز زعفران‌کار و همچنین بیش از ۱۰۰ فروشنده در استان‌های خراسان جنوبی و رضوی با زعفرانت در ارتباط هستند و همکاری مستقیم یا غیرمستقیم دارند.

همچنین میزان تولید سالانه زعفران خشک‌شده در استان‌های خراسان جنوبی و رضوی بیش از ۳۰۰ تُن است و نتیجه این ارتباط گسترده و این حجم تولید؛ جستجوی راحت، یافتن مرغوب‌ترین محصول در کمترین زمان ممکن و تأمین آسان و مطمئن زعفران است.

ارائه گواهینامه تضمین کیفیت
صدور برگه آنالیز آزمون‌های فیزیکی، شیمیایی و میکروبیولوژی با همکاری آزمایشگاه‌های مستقل

تضمین کیفیت طلای سرخ از اولویت‌های اصلی گروه زعفرانت است که در گام اول با تأیید چشمی کارشناسان زعفران انجام گرفته و برای بررسی آزمایش‌های تخصصی‌تر، در آزمایشگاهی مجهز مورد بررسی تخصصی قرار می‌‌گیرد.

از همین‌ رو به جهت دقت در فرآیند تضمین کیفیت، از رشته‌های زعفران نمونه‌برداری انجام شده و بسته‌ها بنا به درخواست مشتری توسط مسئولین آزمایشگاه پلمپ می‌شود. پس از انجام آزمایش بر روی نمونه‌ها، داده‌های عددی به‌دست‌آمده بر روی برگه آنالیز درج شده و بعد از الصاق، از آزمایشگاه خارج و سپس به جهت جلوگیری از وارد شدن ضربه‌های احتمالی در حین حمل و نقل، مجدداً بسته‌بندی ‌شده و برای مشتری ارسال می‌شود.

چنانچه پس از ارسال زعفران، مشتری احیاناً با مشکلی مواجه شود یا نیاز به پشتیبانی و مشاوره داشته باشد، به‌آسانی می‌توان تشخیص داد که زعفران ارسال شده برای وی دقیقاً دارای چه مشخصاتی بوده است. با این روش، پیگیری و رفع مشکلات احتمالی به‌آسانی و در سریع‌ترین زمان امکان‌پذیر می‌شود.

سفارش‌دهنده می‌تواند در حین شخصی‌سازی سفارش خود، انجام آزمون‌های فیزیکی، شیمیایی و میکروبیولوژی زعفران را که شامل ۱۷ عنوان آزمون می‌باشد، مطابق با استانداردهای موجود ملی و بین‌المللی درخواست کند. بدیهی است انجام این آزمایش‌ها صرفاً به درخواست مشتری صورت پذیرفته و هزینه آن به مبلغ سفارش افزوده خواهد شد.

گروه زعفرانت تمامی آزمایش‌های خود را با همکاری آزمایشگاه‌هایی که به صورت مستقل از مجموعه زعفرانت و با مجوز سازمان غذا و دارو و همچنین با مجوز سازمان ملی استاندارد ایران فعالیت می‌کنند، مطابق با استانداردهای روز دنیا و توسط کارشناسان خبره انجام می‌دهد.

برای انجام آزمایش‌های کنترل کیفیت در آزمایشگاه، نیاز است که بسته به نوع زعفران، از هر بسته، حداکثر مقدار ۲۱ گرم زعفران به‌عنوان نمونه کسر شود. بنابراین بدیهی است هر بسته سفارشی، دارای یک برگه آنالیز جداگانه خواهد بود. به عبارتی چنانچه به‌عنوان‌مثال مشتری درخواست ۱۵ کیلوگرم زعفران را داشته باشد، سفارش او شامل ۱ عدد برگه آنالیز خواهد بود.

شاخص‌های تعیین کیفیت زعفران بر اساس داده‌های قابل استناد، در آزمایشگاه‌های تخصصی انجام و به خریدار ارائه می‌شود. این داده‌ها و اطلاعات نشان‌دهنده درجه کیفی زعفران است که در ادامه به چند شاخص مهم آن اشاره شده است :

✓ قدرت رنگ : قدرت رنگ دهی زعفران یکی از پارامترهای مهم تعیین‌کننده کیفیت زعفران است که با اندازه‌گیری میزان ترکیبات رنگی موجود در آن به نام کروسین، در طول موج ۴۴۰ نانومتر و به‌وسیله دستگاهی به نام اسپکتروفتومتر ارزیابی می‌شود.

 
✓ قدرت طعم : قدرت طعم زعفران یکی از پارامترهای مهم تعیین‌کننده کیفیت زعفران است که با اندازه‌گیری میزان  ماده مؤثری در آن به نام پیکرو کروسین، در طول موج ۲۵۷ نانومتر و به‌وسیله دستگاهی به نام اسپکتروفتومتر ارزیابی می‌شود.
 
✓ قدرت عطر : قدرت عطر و بوی زعفران یکی از پارامترهای مهم تعیین‌کننده کیفیت زعفران است که با اندازه‌گیری میزان ماده مؤثری در آن به نام سافرانال، در طول موج ۳۳۰ نانومتر و به‌وسیله دستگاهی به نام اسپکتروفتومتر ارزیابی می‌شود.
 
✓ رنگ افزودنی : زعفران‌های ارائه‌شده توسط گروه زعفرانت دارای هیچ‌گونه مواد نگه‌دارنده شیمیایی یا رنگ طبیعی و مصنوعی اضافه‌شده نبوده و همواره در شرایط استاندارد خریداری و در محیط طبیعی حفظ و نگهداری می‌شود.

در بازار غیر اینترنتی زعفران، به دلیل این که برخی از فروشندگان، تخصص و دانش لازم در این زمینه را ندارند، زعفران را بدون آنالیز و استناد به مدارک و معیارهای علمی، به صورت سلیقه‌ای از لحاظ درجه کیفی، درجه‌بندی و بسته‌بندی می‌کنند. به همین دلیل خریداران زعفران اغلب نمی‌دانند زعفرانی که خریده‌اند دارای چه درجه‌کیفی بوده و به‌راحتی توسط برخی از فروشندگان سودجو مورد سؤاستفاده قرار می‌گیرند. به‌طوری که ممکن است کیفیت زعفران درجه سه در فروشگاه (الف) با کیفیت زعفران درجه یک در فروشگاه (ب) برابری کند، اما هر دو فروشنده بدون ارائه شاخص و استاندارد معتبر به مشتری، به‌راحتی و بدون هیچ شک و تردیدی اعلام می‌کنند که زعفران آن‌ها درجه یک است اما مشخص نیست که این درجه‌بندی بر اساس کدام استاندارد صورت گرفته است !

 

کیفیت تمام محصولات زعفرانت در آزمایشگاه‌های خصوصی مستقل و زیر نظر سازمان غذا و دارو و همچنین سازمان ملی استاندارد ایران و بر اساس داده‌های علمی تضمین می‌شوند و همکاران گروه زعفرانت در آزمایشگاه، پس از مقایسه استانداردهای داخلی و شاخص‌های بین‌المللی، سطح کیفیت زعفران را تعیین می‌نمایند.

برخی استانداردهایی که برای مقایسه کیفیت زعفران به آن استناد شده است شامل : استاندارد بین‌المللی ISO و همچنین استاندارد ملی ۲-۲۵۹ ایران است که با مقایسه داده‌های استخراج شده توسط گروه زعفرانت بر روی محصولات ارائه‌شده، مقایسه می‌شوند. حداقل معیار تعریف شده برای شاخص‌های کنترل کیفیت بر اساس جدول زیر به این شرح است :

کمینه کیفی زعفران ممتاز درجه یک در استانداردهای مختلف و مقایسه آن با محصولات گروه زعفرانت

استخراج و تشخیص رنگهای افزودنی

قدرت طعم
(پیکروکروسین بر اساس ماده خشک)
قدرت عطر
(سافرانال بر اساس ماده خشک)
قدرت رنگ
(کروسین بر اساس ماده خشک)
روش آزمون
منفی ۷۰ > ۵۰ – ۲۰ ۱۹۰ > ISO 3632-1    Cat. l
منفی ۸۵ > ۵۰ – ۲۰ ۲۲۰ > ۲۵۹-۲ Iranian National Standard
منفی ۸۵ > ۲۰ > ۲۲۰ > ZAFERANET products

در جدول فوق، استاندارد بین‌المللی ISO ۳۶۳۲-۱ Cat. I ، نشان‌دهنده این است که : 

اگر در زعفران سرگل، قدرت رنگ دهی یا میزان کروسین آن بیش از ۱۹۰ باشد، قدرت عطر یا میزان سافرانال آن بین ۲۰ تا ۵۰ باشد، قدرت طعم یا میزان پیکروکروسین آن بیش از ۷۰ باشد و همچنین آزمون تشخیص رنگ‌های افزودنی در آن منفی باشد، این زعفران «درجه یک» محسوب می‌شود.

همچنین در جدول فوق، استاندارد ۲-۲۵۹ ملی ایران، نشان‌دهنده این است که :

اگر در زعفران سرگل، قدرت رنگ دهی یا میزان کروسین آن بیش از ۲۲۰ باشد، قدرت عطر یا میزان سافرانال آن بین ۲۰ تا ۵۰ باشد، قدرت طعم یا میزان پیکرو کروسین آن بیش از ۸۵ باشد و آزمون تشخیص رنگ‌های افزودنی در آن منفی باشد، این زعفران «ممتاز» محسوب می‌شود.

 

داده‌های آزمایشگاهی استخراج شده از زعفران سرگل زعفرانت نشان می‌دهد که :
کیفیت محصولات زعفرانت فراتر از استانداردهای ملی و بین‌المللی است.

چرا زعفرانت روی کیفیت محصولات بر اساس استاندارد تأکید دارد؟
خرید زعفران با درجه کیفی ممتاز چه سودی برای مصرف‌کنندگان دارد؟

کارشناسان متخصص و مجرب ایرانی در مراکز تحقیقاتی کشورمان ثابت کرده‌اند که استفاده از زعفران با درجه کیفی ممتاز، به دلیل بالا بودن میزان عطر، طعم و رنگ دهی، در مقدار مصرفی و به دنبال آن در هزینه‌های خریداران این محصول بسیار تأثیرگذار بوده و در نهایت قطعاً مقرون به صرفه تر است.

چرا که نتایج این تحقیقات نشان می‌دهد اگر یک بسته زعفران با درجه کیفی ممتاز و یک بسته زعفران با درجه کیفی ۱ یا ۲ ، با وزن یکسان را خریداری کرده و در شرایط یکسان، مورد استفاده قرار دهیم، زعفران با درجه کیفی ۱ و ۲ زودتر تمام می‌شود.

بنابراین مصرف‌کننده با خرید زعفران با درجه کیفی ممتاز (بالاترین کیفیت ممکن) و اصیل :

بی‌نظیرترین کیفیت رنگ دهی، عطر و طعم زعفران جهان را مصرف می‌کند.

به دلیل عدم وجود رنگ‌های شیمیایی سلامتی خود را به‌طور کامل حفظ می‌کند.

به‌طور هم‌زمان از خواص دارویی شگفت‌انگیز این محصول، آن هم در بالاترین سطح بهره‌مند می‌شود.

در ازای هزینه‌ای که می‌پردازد، متقابلاً محصولی با کیفیت از فروشنده دریافت می‌کند و مورد سو استفاده قرار نمی‌گیرد.

و در نهایت از همه مهم‌تر با دریافت همه‌ی این مزایا، در هزینه‌های خود به میزان زیادی صرفه‌جویی می‌کند و هزینه کمتری را می‌پردازد.


بنابراین مصرف‌کننده با خرید زعفران با درجه کیفی ممتاز (بالاترین کیفیت ممکن) و اصیل :
✓ بی‌نظیرترین کیفیت رنگ دهی، عطر و طعم زعفران جهان را مصرف می‌کند.
✓ به دلیل عدم وجود رنگ‌های شیمیایی سلامتی خود را به‌طور کامل حفظ می‌کند.
✓ به‌طور هم‌زمان از خواص دارویی شگفت‌انگیز این محصول، آن هم در بالاترین سطح بهره‌مند می‌شود.
✓ در ازای هزینه‌ای که می‌پردازد، متقابلاً محصولی با کیفیت از فروشنده دریافت می‌کند و مورد سو استفاده قرار نمی‌گیرد.
✓ و در نهایت از همه مهم‌تر با دریافت همه‌ی این مزایا، در هزینه‌های خود به میزان زیادی صرفه‌جویی می‌کند و هزینه کمتری را می‌پردازد.

دارای بسته‌بندی‌های محافظ کیفیت
بهره‌گیری از بسته‌بندی‌های جدید برای حفاظت از کیفیت اولیه زعفران

حفظ کیفیت طبیعی زعفران تا رسیدن به دست مشتری، تعهد حساس و مهمی است که گروه زعفرانت در قبال این هدیه طبیعت دارد. بسته‌بندی‌های متداولی که عموماً پلاستیک نرم، کاغذی و یا حتی بسته‌بندی‌هایی که نیمه فلزی هستند، به دلیل شفافیت، انعطاف‌پذیری یا عبور رطوبت، در شرایط خاص حمل و نقل باعث کاهش کیفیت، ساییدگی و خردشدن زعفران می‌شوند. همچنین قرار گرفتن زعفران در ویترین و در برابر تابش مستقیم نور خورشید باعث سیاه شدن رنگ و افت کیفیت چشمگیر آن می‌شود.

اگر در بسته‌بندی زعفران دقت لازم صورت نگیرد و زعفران بدون پوشش مناسب، در تماس مستقیم با هوا و رطوبت باشد، بدون تردید از میزان عطر اولیه آن نیز به مرور کاسته می‌شود.

گروه زعفرانت با دقت و بهره‌گیری از بسته‌بندی‌های جدید تلاش می‌کند از کیفیت اولیه محصول حفاظت کرده تا از بروز مشکلات عنوان شده جلوگیری کند. گروه زعفرانت علاوه بر حفظ کیفیت اولیه محصولات، برای زیبایی، خاص بودن و مطابقت بسته‌بندی‌ها با سلیقه مشتریان، اهمیت ویژه‌ای قائل است. با این حال بر خلاف محصولات موجود در بازار، به منظور تثبیت کیفیت محصول، زعفران خریداری شده فقط بعد از ثبت سفارش و تا زمان تحویل به مشتری، در بسته‌بندی قرار خواهد گرفت.

تضمین بهترین قیمت
بازگرداندن اختلاف قیمت محصول به مشتری

گروه زعفرانت با اطمینان تضمین می‌کند که اگر در بازار، زعفرانی با مشخصات، کیفیت و بسته‌بندی مشابه و البته با قیمتی ارزان‌تر یافتید، اختلاف قیمت را حداکثر تا ۷ روز پس از ثبت خرید به طور کامل به شما برگشت دهد.

همچنین اگر از قیمت محصول خریداری شده رضایت نداشتید، گروه زعفرانت حداکثر تا ۷ روز ضمانت می‌کند مابه‌التفاوت قیمت زعفران را عودت دهد. کافی است با آدرس ایمیل info@zaferanet.ir مکاتبه نمایید تا از مزیت تضمین بهترین قیمت و بازگشت اختلاف قیمت پرداختی استفاده کنید.

ارسال رایگان به سراسر ایران
امکان ارسال رایگان سفارش‌های مشتریان به سراسر ایران

در بازه‌های زمانی از پیش تعیین‌شده، مشتریان می‌توانند با توجه به حجم و میزان سفارش، از امکان ارسال رایگان به هر نقطه از ایران بهره‌مند شوند. همچنین ارسال سفارش‌های زعفران سرگل بسته‌بندی‌شده با وزن ۵ مثقال (۲۳ گرم) و بیشتر، در هر زمان، به هر نقطه از ایران و به هر تعداد، برای همیشه رایگان است.

گزارش لحظه‌ای از سفارشات
گزارش لحظه به لحظه از وضعیت و موقعیت سفارش به‌صورت پیامکی

فرآیند ثبت سفارش، تا رسیدن به دست مشتری به زمان مشخصی جهت بسته‌بندی، تحویل به پُست (یا سایر شرکت‌های حمل و نقل) و ارسال به شهرهای مختلف نیاز دارد. این موضوع که مشتری مایل به اطلاع از شرایط و موقعیت خرید خود باشد و بداند که دقیقاً چه موقع می‌تواند سفارش خود را تحویل بگیرد، حق مسلم مشتری است.
گروه زعفرانت نیز امکانی را فراهم کرده است که مشتریان قادر باشند به صورت لحظه‌ای از وضعیت خرید خود در هر مرحله آگاهی داشته باشند. سامانه پیامکی زعفرانت نیز از لحظه ثبت سفارش، به صورت لحظه به لحظه مشتری را از وضعیت خریدش مطلع می‌کند.

همچنین گروه زعفرانت با احترام و اطلاع از حق طبیعی مشتری نسبت به اطلاع از وضعیت خرید، کد سفارش و کد رهگیری مرسوله پُستی را برای مشتری ارسال می‌کند تا مشتری بتواند با مراجعه به وب‌سایت زعفرانت و همچنین سامانه رهگیری مرسولات پُستی، از موقعیت سفارش خود آگاه شود.

تجربه یک خرید امن و مطمئن
دریافت مجوزهای معتبر و رسمی برای فروش اینترنتی ایمن و مطمئن

اکثر مردم این حقیقت ساده را درک کرده و پذیرفته‌اند که وقتی از دست‌فروش کنار خیابان خرید کنند نباید انتظار تعهد بالایی نسبت به اصالت محصول، قیمت واقعی یا پشتیبانی داشته باشند. وقتی کالای حساس و ارزشمندی مانند زعفران را از یک فروشگاه بدون مجوز و پشتیبانی خریداری کنید، شبیه به این است که از یک دست‌فروش یا رهگذر خرید کرده باشید. در این صورت به ‌احتمال زیاد، از اعتماد شما سؤ استفاده خواهد شد.

در فضای آنلاین، اولین شاخص یک خرید امن، دارا بودن مجوزهای لازم و استعلام اعتبار فروشنده است. زعفرانت تمام مجوزهای رسمی مورد تأیید مراجع ذی‌صلاح را اخذ نموده و فراهم آوردن بستری امن و آسان برای خرید آنلاین را بخش مهمی از تعهد خود نسبت به اعتماد مشتری می‌داند.

logo-samandehi

فهرست مجوز و شرح تأییدیه‌های فروشگاه اینترنتی زعفرانت

  • نماد اعتماد الکترونیکی :این نماد، معتبرترین نشان تجارت الکترونیک در ایران است که فروشگاه‌های اینترنتی مجاز، ملزم‌ به اخذ آن از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت هستند. با کلیک بر روی این نماد می‌توانید مشخصات تأییدشده زعفرانت را مشاهده نمایید.
  • گواهی ثبت از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال : این مرکز از زیرمجموعه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و کسب این گواهی به منزله صحت و سلامت فعالیت زعفرانت و همچنین تأیید احراز هویت حقیقی و حقوقی یک فروشگاه اینترنتی است.
  • عضویت و پروانه کسب از اتحادیه صنفی زعفران کشور : اتحادیه صنفی زعفران قائنات، نخستین و تنها اتحادیه رسمی زعفران در ایران است. زعفرانت علاوه بر عضویت در این اتحادیه، دارای پروانه کسب به شماره کد آیسیک ۵۲۳۱۱۱ می‌باشد و تمام فعالیت اقتصادی این فروشگاه موازی ضوابط صنفی این اتحادیه است.
  • سیب سلامت سازمان غذا و دارو : سازمان غذا و دارو از زیرمجموعه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. سیب سلامت نشان ایمنی و سلامت سازمان غذا و داروی ایران است که به فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی اعطا می‌شود که تمامی الگوهای بهداشتی، سلامتی، ایمنی و زیست‌محیطی را رعایت می‌کنند. زعفرانت دارای نشان سیب سلامت با کد بهداشت از این سازمان می‌باشد.
  • نشان استاندارد ملی ایران : این نشان، شناخته‌شده‌ترین و با قدمت‌ترین علامت تأیید کیفیت و اصالت محصول در ایران است که از طرف سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به محصولاتی که معیارهای کیفی و تجاری این سازمان را دارا باشند اعطا می‌شود. محصولات زعفرانت با کد استاندارد مورد تأیید این سازمان می‌باشد.
  • ارائه محصولاتی با نشان جغرافیایی از مرکز مالکیت معنوی : مرکز مالکیت معنوی از زیرمجموعه‌های سازمان ثبت اسناد و املاک کل کشور می‌باشد و این نشان از طرف این سازمان به منظور ثبت قلمرو ملی و مالکیت معنوی محصولاتی که دارای هویت جهانی هستند، اعطاء می‌گردد. زعفران قائنات ایران، با شماره ثبت ۴۲-GI و زعفران خراسان ایران با شماره ثبت ۵۶-GI در این مرکز به ثبت رسیده است و زعفرانت صرفاً عرضه‌کننده همین محصولات است.
  • شناسه ملی و شماره ثبت : شرکت نیک تجارت بزرگمهر قهستان (سهامی خاص) به شناسه ملی ۱۴۰۰۵۶۵۴۳۵۰ و شماره ثبت ۱۲۹۹ به عنوان مالک حقوقی برند زعفرانت شناخته و در سازمان ثبت اسناد و املاک کل کشور به ثبت رسیده است.
  • بیمه کامل ارسال مرسولات پستی :با هدف افزایش اعتماد مشتریان و جبران خسارات احتمالی حمل و نقل مانند گم‌شدن، سرقت و… ، تمامی محصولات ارسالی توسط زعفرانت، تحت پوشش بیمه مرسولات پستی قرار دارند.
  • پست پیشتاز : کلیه سفارشات در سریع‌ترین زمان با پست پیشتاز جمهوری اسلامی ایران برای مشتریان ارسال خواهند شد.
  • اتصال مستقیم به درگاه به پرداخت ملت : تمام پرداخت‌های آنلاین با احراز هویت کامل زعفرانت و با اتصال به درگاه مستقیم بانک ملت امکان‌پذیر است.

پشتیبانی مستقیم
زعفرانت همیشه در دسترس

با اشتیاق و افتخار آماده شنیدن و پاسخگویی به سؤالات، پیشنهادات، نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم.
همچنین برای اطلاع از وضعیت سفارشات خود، می‌توانید از طریق مرکز پشتیبانی و مشاوره مشتریان زعفرانت به شماره تماس ۴۲۲ ۵۲۲ ۳۲-۰۵۶ با ما در ارتباط باشید.

دارای تخفیفات و پیشنهادات ویژه
امکان بهره‌گیری از تخفیفات ویژه در خرید زعفران

زعفران بر خلاف سایر محصولات کشاورزی از ثبات نرخ پایین و نوسان قیمتی بالایی برخوردار است، که این ویژگی خاص طلای سرخ باعث شده کمتر فروشنده‌ای در کشور قادر به ارائه شرایط ویژه فروش مانند تخفیف‌های خاص، فصلی یا مناسبتی باشد. برای اولین‌ بار در ایران، فروشگاه اینترنتی زعفرانت با توجه به اصل مشتری مداری، رضایت و وفاداری مشتریان را به حاشیه سود خود ترجیح داده و هدایای ویژه و پیشنهادهای هیجان‌انگیز و جالبی برای مشتریان خود در نظر می‌گیرد.

مشاوره و آموزش تخصصی رایگان
دسترسی به مقالات و مطالب کاربردی در خصوص زعفران

زعفرانت به‌عنوان نخستین مرجع تخصصی آموزشی، با هدف افزایش دانش مشتریان و کاربران نسبت به رازها و شگفتی‌‌های طلای سرخ، شرایطی را فراهم می‌کند تا کاربرانی که قبل از خرید نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارند بتوانند با متخصصین زعفران مشورت نمایند.

همچنین محتوای ارزشمندی با موضوع زعفران، تولید، گردآوری و ارائه می‌نماید که در قالب اخبار، مطالب آموزشی، تصاویر، مقاله و ویدئو منتشر می‌شود. این اطلاعات به کاربران کمک می‌کند با استناد به محتوای علمی به یک زعفران‌شناس خبره تبدیل شوند.

سرویس اطلاع‌رسانی تغییر قیمت‌ها
سرویس اطلاع‌رسانی نوسانات قیمتی به صورت پیامکی و ایمیلی

گروه زعفرانت به دلیل این که در مرکز زعفران جهان استقرار دارد و زعفران را پس از ثبت سفارش مشتری بسته‌بندی می‌کند، قادر است نوسانات قیمت (مثل کاهش قیمت در فصل برداشت و…) را در لحظه، روی قیمت تمام شده زعفران برای مشتری لحاظ کند.

در صورتی که ممکن است سایر فروشندگان و شرکت‌های بسته‌بندی و توزیع زعفران، به دلیل این که زعفران را از قبل در زمان مشخصی خریداری و بسته‌بندی کرده‌اند، تمایلی به تغییر قیمت‌ها نسبت به نوسانات بازار ندارند چرا که متضرر خواهند شد.

همچنین سرویس اطلاع‌رسانی نوسانات قیمت زعفران، شما را قادر می‌سازد به هر دلیل (مثل خرید یا فروش عمده و…) که نیازمند اطلاع از روند قیمت‌ها هستید، آخرین نوسانات قیمت‌ها را به طور خودکار به اطلاع شما برساند.

همین امروز به جمع مشترکین زعفرانت بپیوندید و از مزایای ویژه آن بهره مند شوید